TRAVALLO

Joomla!'ya Hoş Geldiniz

Joomla! yüksek kullanıcı etkileşimli, çok dilli çevrimiçi topluluklar, portallar, ticaret siteleri ve daha nicelerini hızlıca yapmanıza olanak sağlayan açık kaynaklı, ücretsiz bir altyapı ve içerik yayınlama sistemidir.


Joomla! LogoJoomla! yüksek miktarda HTML sayfası veya belgeyi bile rahatça yönetmenize imkan sağlayacak kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzü içerir. Joomla! her çeşit ve boyutta organizasyon tarafından kullanılıyor ve binlerce kullanıcıdan oluşan bir topluluk tarafından destekleniyor.

Sisteminin tamamı için geliştiricilere yönelik belgeler bulunan Joomla! bir web sitesini her yönüyle kişiselleştirmenize olanak sağlar. Sunum, tasarım, yönetim ve hatta 3. parti yazılımlarla entegrasyon. Joomla! zengin bir geçmişe sahip ve geçmişte defalarca İYS kralı olarak anıldı. Artık daha sağlam bir altyapıyla kullanıcıya daha kullanışlı bir arayüz sunarken geliştiricilere de istedikleri tüm gücü sağlıyor.

Yeni bir altyapı, baştan aşağı yenilenmiş taban ve oldukça aktif bir geliştirme takımı yeni nesil içerik yönetim sistemini ayağınıza getiriyor. İster deneyimli kullanıcı, ister yeni başlayan bir yabancı olun Joomla! sizi bir adım ileriye götürebilir. 'Bir İYS'den fazlası' uzun zamandır kullandığımız bir terim. Çünkü yenilenmiş Joomla! altyapısı o kadar güçlü ve esnek ki yaratıcı zihninizin onu götürmeyi istediği her yöne gelebilir.

Webde yayıncılık mı düşünüyorsunuz? Joomla!'yı düşünün!